Zaznacz stronę

Działamy na rynku od 1992 r.

Założycielem firmy jest doradca podatkowy Janusz Sawicki, nr wpisu 05538.

Naszą siedzibą jest miasto Opole i nasi klienci w przeważającej części pochodzą z województwa opolskiego, ale nie tylko! W dobie internetu i łatwości komunikowania się zapraszamy do współpracy również firmy spoza naszego regionu.

Obsługą księgową i kadrowo-płacową zajmuje się wykwalifikowana kadra pracowników posiadających wyższe wykształcenie oraz certyfikaty księgowe. Doradza Państwu i reprezentuje przed organami podatkowymi i ZUS’em doradca podatkowy Janusz Sawicki. Cała nasza kancelaria liczy obecnie 11 osób.

Klienci, którzy z nami współpracują to firmy z różnych branż, zajmujące się produkcją, handlem i usługami. To przedsiębiorstwa o różnych formach prawnych od osób fizycznych, przez spółki cywilne i jawne, po spółki z ograniczoną odpowiedzialnością. Zaufały nam również podmioty, dla których działalność zarobkowa nie jest głównym celem, takie jak fundacje, stowarzyszenia i kluby sportowe. A nasz zgrany zespół od ponad 26 lat robi wszystko, żeby sprostać potrzebom i oczekiwaniom naszych klientów.

Liczba klientów, którzy nam zaufali z roku na rok wzrasta!